My Favorite Movies
| IRONEAGLE1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Doom 2005, R) |
|
| 5 |
xXx: State of the Union 2005, R) |
|
| 6 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003, R) |
|
| 9 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 10 |
The Pacifier 2005, PG) |
|
| 11 |
Predator 1987, R) |
|
| 12 |
The Rock 1996, R) |
|
| 13 |
Buffy the Vampire Slayer 1992, PG-13) |
|
| 14 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 15 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 16 |
S.W.A.T. 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 18 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 19 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 20 |
Fast & Furious 2009, PG-13) |
|
| 21 |
Scary Movie 5 2012, Unrated) |





















