Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  irocu's Rating My Rating
1
Aquamarine 2006,  PG)
Aquamarine
ths is a wicked movie!!
2
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
ths is awesum!
3
Stick It 2006,  PG)
Stick It
man ths is wicked
4
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
Napoleon Dynamite
its flippin seet!
5
Thirteen 2002,  R)
Thirteen
its cool
6
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
7
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
8
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
The Benchwarmers
so funi
9
Date Movie 2006,  PG-13)
10
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
Bring It On: All or Nothing
its pretty gud
11
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
12
Team America - World Police 2004,  R)
Team America - World Police
haha lol ths is a gud 1
13
What a Girl Wants 2003,  PG)
14
Wedding Crashers 2005,  R)
15
Click 2006,  PG-13)
Click
haha ths is funny
16
Blue Crush 2002,  PG-13)
Blue Crush
its pretty sweet!
17
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
um its alryt
18
Bring It On 2000,  PG-13)
Bring It On
ths is kinda kwl
19
She's the Man 2006,  PG-13)
20
A Cinderella Story 2004,  PG)
21
High School Musical 2006,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments