My Favorite Movies
| irmaz87's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 2 |
300 2007, R) |
|
| 3 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 6 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 9 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 10 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |












