My Favorite Movies


  IRFANGreat's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
2
Gia 1998,  R)
3
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
4
Desperado 1995,  R)
5
Evil Dead 2 1987,  R)
6
I, Robot 2004,  PG-13)
7
Doom 2005,  R)
8
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
9
The Terminator 1984,  R)
10
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003,  R)
11
Walking Tall 2004,  PG-13)
12
The Mummy 1999,  PG-13)
13
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
14
Ice Age 2002,  PG)
15
True Lies 1994,  R)
16
Commando 1985,  R)
17
Rush Hour 1998,  PG-13)
18
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
19
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
20
Highway to Hell 1991,  R)
21
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
22
Scary Movie 2000,  R)
23
Scary Movie 2 2001,  R)
24
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
25
American Pie 1999,  R)
26
American Pie 2 2001,  R)
27
Shoot 'Em Up 2007,  R)
28
Lara Croft - Tomb Raider 2001,  PG-13)
29
Hackers 1995,  PG-13)
30
Chicken Little 2005,  G)
31
Mouse Hunt (Mousehunt) 1997,  PG)
32
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
33
The Quest 1996,  PG-13)
34
Congo 1995,  PG-13)
35
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
36
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
37
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
38
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
39
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
40
Resident Evil 2002,  R)
41
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
42
Resident Evil: Extinction 2007,  R)
43
Underworld 2003,  R)
44
Underworld: Evolution 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments