My Favorite Movies
| ireboricua's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Grease 1978, PG) |
|
| 4 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 5 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 6 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 7 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 9 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 10 |
Pay It Forward 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Amélie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) 2001, R) |
|
| 13 |
Clueless 1995, PG-13) |
|
| 14 |
My Big Fat Greek Wedding 2002, PG) |
|
| 15 |
Coming to America 1988, R) |
|
| 16 |
The Family Stone 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Finding Neverland 2004, PG) |
|
| 18 |
The Addams Family 1991, PG-13) |
|
| 19 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 20 |
The First Wives Club 1996, PG) |
|
| 21 |
The Patriot 2000, R) |
|
| 22 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 23 |
Me, Myself & Irene 2000, R) |























