My Favorite Movies


  Inuyasha1090's Rating My Rating
1
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001,  Unrated)
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time)
I loved it
2
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004,  Unrated)
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass )
I oved it
3
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003,  Unrated)
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler)
I loved it
4
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004,  Unrated)
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island)
The best one so far
5
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004,  Unrated)
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!)
I really want to see these movie
6
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005,  Unrated)
7
Bleach: Memories of Nobody 2006,  Unrated)
Bleach: Memories of Nobody
it looks like a very intresting movie
8
TMNT 2007,  PG)
TMNT
this a great movie to see
9
Ghost Rider 2007,  PG-13)
10
Fantastic Four 2005,  PG-13)
11
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007,  PG)
12
Night at the Museum 2006,  PG)
13
Meet the Robinsons 2007,  G)
Meet the Robinsons
this is a funny and heart touching movie telling you to be your self
14
The Hills Have Eyes 2006,  R)
15
The Hills Have Eyes 2 2007,  R)
The Hills Have Eyes 2
don;t eat a hour before going to see this movie
16
Silent Hill 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments