My Favorite Movies
| intruder8500's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 2 |
The Patriot 2000, R) |
|
| 3 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 4 |
We Were Soldiers 2002, R) |
|
| 5 |
Underworld 2003, R) |
|
| 6 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 7 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 8 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 9 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 10 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 11 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |











