Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  IntrinsicLies's Rating My Rating
1
Death to Smoochy 2002,  R)
2
Super Troopers 2002,  R)
3
Constantine 2005,  R)
4
The Departed 2006,  R)
5
The Crow 1994,  R)
6
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
7
Fight Club 1999,  R)
8
Army of Darkness 1993,  R)
9
Fear and Loathing in Las Vegas 1998,  R)
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
12
The Silence of the Lambs 1991,  R)
13
Bram Stoker's Dracula 1992,  R)
14
The Matrix 1999,  R)
15
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
16
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
17
American Beauty 1999,  R)
18
The Devil's Rejects 2005,  R)
19
Hackers 1995,  PG-13)
20
Valley Girl 1983,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments