My Favorite Movies
| insaneangel3's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sex and the City 2008, R) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Old School 2003, R) |
|
| 4 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 5 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 6 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 7 |
Enchanted 2007, PG) |
|
| 8 |
The Swan Princess III: The Mystery of the Enchanted Kingdom 1998, G) |
|
| 9 |
Mamma Mia! 2008, PG-13) |
|
| 10 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 11 |
Twilight's Last Gleaming 1977, R) |
|
| 12 |
Twilight of the Dark Master 1997, Unrated) |
|
| 13 |
Peter Pan 1999, Unrated) |
|
| 14 |
The Revenge of the Pink Panther 1978, PG) |
|
| 15 |
Hallo Panda 2006, Unrated) |















