Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  INGRIDm2828's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
great it was spectacular
2
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
3
Little Manhattan 2005,  PG)
Little Manhattan
increibleeeeeeeeeee
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
Twilight 2008,  PG-13)
Twilight
im killing myself to see this
6
Stormbreaker (Alex Rider: Operation Stormbreaker) 2006,  PG)
7
Ballet Shoes 2008,  PG)
8
Bridge to Terabithia 2007,  PG)
Bridge to Terabithia
itssssss sooo sadddddd
9
Eragon 2006,  PG)
10
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
11
She's the Man 2006,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
13
New York Minute 2004,  PG)
14
High School Musical 2006,  G)
15
Million Dollar Baby 2004,  PG-13)
16
A Cinderella Story 2004,  PG)
17
American Pie 1999,  R)
18
Never Been Kissed 1999,  PG-13)
19
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
20
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
21
When in Rome 2002,  G)
22
Freaky Friday 2003,  PG)
23
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
24
Ice Princess 2005,  G)
25
What a Girl Wants 2003,  PG)
26
Grease 1978,  PG)
27
RV 2006,  PG)
28
Yours, Mine & Ours 2005,  PG)
29
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
30
First Daughter 2004,  PG)
First Daughter
2 g2
31
100 Girls 2000,  R)
32
Just Married 2003,  PG-13)
33
Agent Cody Banks 2 - Destination London 2004,  PG)
34
Scoop 2006,  PG-13)
35
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
36
Material Girls 2006,  PG)
37
Not Another Teen Movie 2001,  R)
38
Matilda 1996,  PG)
39
Discovering the Real World of Harry Potter 2001,  Unrated)
40
Driving Lessons 2006,  PG-13)
41
The Parent Trap 1998,  PG)
42
Just My Luck 1957,  Unrated)
43
Aquamarine 2006,  PG)
44
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008,  PG)
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
i LOVEEEE it
45
The Bourne Ultimatum 2007,  PG-13)
The Bourne Ultimatum
it as so good
i lov it
46
In the Land of Women 2006,  PG-13)
In the Land of Women
it was awesome
47
Stardust 2007,  PG-13)
Stardust
love it
its amazing
48
Zathura 2005,  PG)
Zathura
hey still think i ve grjz eyes? lol my fav part

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments