My Favorite Movies
| ingridlindo61's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 2 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 3 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 4 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 5 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 6 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 7 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Sin City 2005, R) |
|
| 10 |
Saw II 2005, R) |
|
| 11 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 12 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |












