My Favorite Movies
| indpr's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Tennis no oujisama (The Prince of Tennis) 2006, Unrated) |
|
| 2 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 3 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 5 |
Ada apa dengan cinta? (What's Up with Love?) 2002, Unrated) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Cinderella II - Dreams Come True 2002, G) |
|
| 8 |
Spirited Away 2001, PG) |
|
| 9 |
Cinderella 1950, G) |
|
| 10 |
Beauty and the Beast 1991, G) |
|
| 11 |
Sleeping Beauty 1959, G) |
|
| 12 |
The Sound of Music 1965, G) |












