Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  imPRESsive's Rating My Rating
1
The Matrix Reloaded 2003,  R)
The Matrix Reloaded
YES! THE MATRIX! THIS IS MY FAVORITE ONE!
2
The Whole Nine Yards 2000,  R)
The Whole Nine Yards
WOO HOO! all the people in it are awesome, bruce, amanda peet and of course MATT PERRY!!!!!!!!!!!!!!
3
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
YES!!!!! THE MATRIX ROCKS!!!!!! I LOVE IT!!!!
4
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
Dodgeball - A True Underdog Story
YES!!! THIS MOVIE ROCKS!!!
5
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
effing hilarious!!!
6
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
7
Shrek 2001,  PG)
Shrek
WOO HOO!!!!!!
8
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
wonderful!
9
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
One of my all time favortite movies! 2 thumbs up!
10
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
woo hoo LOTR!!!
11
Shrek 2 2004,  PG)
12
Babe 1995,  G)
Babe
YEAH BABE!!!!!!!! one of my all tiem favorite movies
13
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Two Towers
YES! gO lord of the rings!
14
The Whole Ten Yards 2004,  PG-13)
The Whole Ten Yards
woo hoo!!! Rocks the house with an all star cast!
15
Shrek the Third 2007,  PG)
16
The Matrix Revolutions 2003,  R)
The Matrix Revolutions
YES!!! MATRIX!!! The other 2 were better though...

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments