My Favorite Movies
| immaprincess1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 6 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 7 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 8 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 9 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 10 |
Peter Pan 2003, PG) |
|
| 11 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Daddy Day Camp 2007, PG) |












