My Favorite Movies
| imlittlegirl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Someone Like You 2001, PG-13) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Failure to Launch 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Penelope 2006, PG) |
|
| 6 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 7 |
Atonement 2007, R) |
|
| 8 |
Cellular 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Mirror 2000, Unrated) |
|
| 10 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Tortoise Vs Hare 2008, PG) |
|
| 12 |
Avatar 2009, PG-13) |
|
| 13 |
Apocalypto 2006, R) |
|
| 14 |
Cinderella Man 2005, PG-13) |













