Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  imecarg's Rating My Rating
1
Serendipity 2001,  PG-13)
2
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
3
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
4
Never Been Kissed 1999,  PG-13)
5
The Usual Suspects 1995,  R)
6
The Exorcist 1973,  R)
7
Roman Holiday 1953,  Unrated)
8
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
9
Pretty Woman 1990,  R)
10
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
11
Some Kind of Wonderful 1987,  PG-13)
12
It's a Wonderful Life 1946,  G)
13
If Only 2004,  PG-13)
14
Yeopgijeogin geunyeo (My Sassy Girl) 2001,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments