My Favorite Movies


  imanigayden's Rating My Rating
1
Honey 2003,  PG-13)
Honey
INCLEDIBLE MOVIE!
2
Shrek 2001,  PG)
Shrek
funny! lokking forward to shrek 2
3
Shrek the Third 2007,  PG)
Shrek the Third
this was hilarous
4
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
funnier than the first one
5
Fantastic Four 2005,  PG-13)
Fantastic Four
alsome lokking forward to fantastic 4 the rise of the silver surfer
6
Freedom Writers 2007,  PG-13)
Freedom Writers
INCREDIBLE MOVIE! I ABSOULUTLY LOVE THIS MOVIE IT IS INSPIRATINAL MOVIE !
7
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
Bring It On: All or Nothing
LLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOVVVVVVVVVVVVEEEEEEEEEEE this movie! saw over 200 times because i love it so much!
8
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
When a Stranger Calls
realy scary but good
9
King Kong 2005,  PG-13)
King Kong
this was a good movie 2
10
Madea's Family Reunion 2002,  PG-13)
Madea's Family Reunion
funny
11
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
Diary of a Mad Black Woman
okay
12
Never Been Kissed 1999,  PG-13)
Never Been Kissed
hilariusly funny
13
John Q 2001,  PG-13)
John Q
Denzel is a realy godd actror
14
Akeelah and the Bee 2006,  PG)
Akeelah and the Bee
she is so smart!
15
Material Girls 2006,  PG)
Material Girls
funny
16
Roll Bounce 2005,  PG-13)
Roll Bounce
okay movie!
17
Aquamarine 2006,  PG)
Aquamarine
okay movie
18
School of Rock 2003,  PG-13)
School of Rock
really funny!
19
Dr. Dolittle 3 2006,  PG)
Dr. Dolittle 3
love thimovie
20
Jurassic Park III 2001,  PG-13)
Jurassic Park III
really wickedly alsome!
21
The Prince and Me 2004,  PG)
The Prince and Me
alsome!
22
The Santa Clause 1994,  PG)
The Santa Clause
okay
23
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002,  G)
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause
okay
24
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006,  G)
The Santa Clause 3: The Escape Clause
oka
25
Bring It On 2000,  PG-13)
Bring It On
LOVE THIS MOVIE!
26
Legally Blonde 2001,  PG-13)
Legally Blonde
she was dum in the beginning and then she studied and became a laawyer.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments