My Favorite Movies
Somewhere In Time,
The Mists of Avalon,
Guinevere,
Dangerous Beauty,
The Last Place on Earth,
Hairspray,
Serendipity,
Moll Flanders,
A Star Is Born,
Woodstock,
Sleeping Beauty
| ImagickEyes's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Mists of Avalon 2001, Unrated) |
|
| 2 |
Guinevere 1999, R) |
|
| 3 |
Dangerous Beauty 1998, R) |
|
| 4 |
The Last Place on Earth 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 6 |
Serendipity 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Moll Flanders 1996, PG-13) |
|
| 8 |
A Star is Born 1976, R) |
|
| 9 |
Woodstock - 3 Days of Peace & Music 1970, R) |
|
| 10 |
Sleeping Beauty 1959, G) |










