My Favorite Movies
| imablondehehe's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 4 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 5 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 8 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 10 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 11 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 12 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 13 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 15 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Over the Hedge 2006, PG) |
















