My Favorite Movies
| ilwildred1971's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dog Soldiers 2002, R) |
|
| 2 |
An American Werewolf in London 1981, R) |
|
| 3 |
Doomsday 2008, R) |
|
| 4 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 5 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 6 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 7 |
Underworld: The Rise of the Lycans 2009, R) |
|
| 8 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 9 |
Underworld 2003, R) |
|
| 10 |
300 2007, R) |
|
| 11 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Legend 1986, PG) |
|
| 13 |
The Howling 1981, R) |
|
| 14 |
Dracula 2000 2000, R) |
|
| 15 |
Bram Stoker's Dracula 1992, R) |















