My Favorite Movies
Give list a short description
| Iluvtxtin's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 4 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 5 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 8 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 9 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 11 |
I, Robot 2004, PG-13) |












Iluvtxtin posted 4 years ago
All the cute movies that i lov3d and lik3d to watched