Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Iluvsk8rboys's Rating My Rating
1
My Chemical Romance - Life on the Murder Scene 2006,  Unrated)
2
Disturbia 2007,  PG-13)
Disturbia
i luv this movie!!!!!!!!!!
3
Rent 2005,  PG-13)
Rent
My FAVORITE movie ever!!!!!! RIP Angel, my fav character!!!
4
Good Burger 1997,  PG)
Good Burger
this is the best movie ever made. im a dude, he's a dude, shes a dude, were all dudes Hey .......
5
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
Ace Ventura - When Nature Calls
Ace Ventura is AWESOME!!!!
6
Big Daddy 1999,  PG-13)
Big Daddy
this movie is so funny! i luv adam sandler!
7
A Night at the Roxbury 1998,  PG-13)
A Night at the Roxbury
BEST MOVIE EVER!!!!!!
8
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002,  PG-13)
Adam Sandler's Eight Crazy Nights
i luv this movie!!!
9
Wayne's World 1992,  PG-13)
Wayne's World
I LUV THIS MOVIE!
10
Stay Alive 2006,  PG-13)
11
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm! 2006,  Unrated)
12
Click 2006,  PG-13)
Click
yay! i like this movie
13
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas
I LUV THIS MOVIE!!!!!!!!!!!!!
14
Shrek the Third 2007,  PG)
Shrek the Third
best shrek yet!!!!
15
Monty Python and the Holy Grail 1974,  PG)
Monty Python and the Holy Grail
lmao!!! i luv this movie, reminds me of when i was little i wtahced this, good times!
16
Jackass - The Movie 2002,  R)
Jackass - The Movie
i luv jackass SOOOOOOOOOOO much!!!!!!!!!!!!!! yay!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments