My Favorite Movies
| iluvpooh08's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
I Got The Hook-Up 1998, R) |
|
| 2 |
ATL 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Friday 1995, R) |
|
| 4 |
Friday After Next 2002, R) |
|
| 5 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 6 |
Scarface 1983, R) |
|
| 7 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 8 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |
|
| 9 |
Guess Who 2005, PG-13) |
|
| 10 |
How High 2001, R) |
|
| 11 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Coming to America 1988, R) |
|
| 13 |
Dreamgirls 2006, PG-13) |













