My Favorite Movies


  1. ilovemytravis
  2. Raelyn

I LOVE MOVIES!!!

  ilovemytravis's Rating My Rating
1
Toy Story 1995,  G)
Toy Story
Woody- "We toys can see everything.. So play nice!"
2
The Tigger Movie 2000,  G)
The Tigger Movie
Awwww Tigger Rocks!!! But why does Pooh gotta be on the cover!!!
3
Finding Nemo 2003,  G)
4
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
5
Monsters, Inc. 2001,  G)
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Mmmm PIRATES!!!!
8
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
The Phantom of the Opera
love rock opera :P
9
Cars 2006,  G)
10
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
11
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
12
Toy Story 2 1999,  G)
13
The Little Mermaid 1989,  G)
The Little Mermaid
was my favorite movie when i was little
14
Shrek 2001,  PG)
15
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
the cat rocks!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments