My Favorite Movies
| ilovemcfly's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |
|
| 2 |
Ed Wood 1994, R) |
|
| 3 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 6 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 8 |
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004, R) |
|
| 9 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 10 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 11 |
In Her Shoes 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 13 |
Charlie's Angels - Full Throttle 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Charlie's Angels 2000, PG-13) |
|
| 15 |
Back to the Future 1985, PG) |















