My Favorite Movies
| ilovejensen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Casino Royale 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Devour 2005, R)
iv finally seen it!!after ages of wanting to:) i really liked it even tho it was a bit hard to catch on with wat was happening but after watching it a couple of times i thought it was AWESOME!!! its like one of my fave movies now! n wat makes it even better is the GORGEOUS Jensen Ackles is in it so yeh....LOVE IT!! |
|
| 3 |
Cry Wolf 2005, PG-13) |
|
| 4 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Cars 2006, G) |
|
| 6 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Red Eye 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 11 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 13 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 14 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 15 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 16 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 17 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 18 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 19 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 20 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |
|
| 21 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 22 |
Phone Booth 2003, R) |
|
| 23 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 24 |
The Machinist 2003, R) |
|
| 25 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 26 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 27 |
The Skeleton Key 2005, PG-13) |



























