My Favorite Movies


  iloveanime's Rating My Rating
1
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004,  Unrated)
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island)
this movie is awsome
2
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003,  Unrated)
3
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004,  Unrated)
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass )
this movie is so sweet it almost brought tears 2 my eyes!!
4
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001,  Unrated)
5
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
6
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa) 2005,  PG-13)
Gekijyouban hagane no renkinjutsushi (Fullmetal Alchemist: The Movie - Conqueror of Shamballa)
this movie is like so kool!!
7
Naruto the Movie - NCM Event ,  Unrated)
8
Jackass - The Movie 2002,  R)
9
Scary Movie 2000,  R)
10
Samurai Champloo 2005,  Unrated)
11
Scary Movie 2 2001,  R)
12
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
13
Epic Movie 2007,  PG-13)
14
Ghost Rider 2007,  PG-13)
15
Ghost Ship 2002,  R)
16
Norbit 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments