Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ilove646kean's Rating My Rating
1
The Princess Diaries 2001,  G)
2
The Zombie Diaries 2006,  R)
3
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
4
Secret Diaries of a Housewife 2004,  Unrated)
5
Kakushi toride no san akunin - The last princess, (The Last Princess) 2008,  PG)
6
The Royal Diaries: Cleopatra - Daughter of the Nile 2000,  Unrated)
7
Diana: Last Days of a Princess 2007,  Unrated)
8
Diana: Portrait of a Princess 1999,  Unrated)
9
The Princess Collection 2006,  Unrated)
10
The Lost Princess 2006,  Unrated)
11
Princess Raccoon 2007,  Unrated)
12
Detatoko Princess 1997,  Unrated)
Detatoko Princess
it was so cute...
13
The Ice Princess 2000,  Unrated)
14
The Singing Princess 1967,  Unrated)
15
The Swan Princess: Escape from Castle Mountain 2004,  G)
16
Diana: Story of a Princess 2005,  Unrated)
17
Princess Raccoon (Operetta tanuki goten) 2005,  Unrated)
18
The Princess Blade 2002,  R)
19
Princess Caraboo 1994,  PG)
Princess Caraboo
the best... ilove the story and the characters... their amzing...
20
Princess in Love 1996,  Unrated)
21
Princess of Thieves 2001,  Unrated)

Comments (2)


Post a comment

Recent Comments

  1. ilove646kean
    ilove646kean posted 3 years ago

    hi!!! i am a begginer of this... please help me...

  2. ilove646kean
    ilove646kean posted 3 years ago

    hi!!! i am a begginer of this... please help me...