My Favorite Movies
| ildemonico's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 2 |
Minority Report 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 4 |
Back to the Future Part III 1990, PG) |
|
| 5 |
Back to the Future Part II 1989, PG) |
|
| 6 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Impostor 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Memoirs of a Geisha 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 11 |
The Terminator 1984, R) |
|
| 12 |
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003, R) |












