My Favorite Movies
| ikeadr's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Ocean's Thirteen 2007, PG-13) |
|
| 7 |
United 93 2006, R) |
|
| 8 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 9 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 10 |
Catch Me If You Can 2002, PG-13) |
|
| 11 |
A Beautiful Mind 2001, PG-13) |
|
| 12 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 13 |
Eagle Eye 2008, PG-13) |













