Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  iiimillieiii's Rating My Rating
1
The Princess Bride 1987,  PG)
2
Grease 1978,  PG)
3
Ferris Bueller's Day Off 1986,  PG)
4
Breakfast at Tiffany's 1961,  PG)
5
Pride and Prejudice 2005,  PG)
6
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007,  R)
7
Some Like It Hot 1959,  Unrated)
8
Twilight 2008,  PG-13)
9
Pretty in Pink 1986,  PG-13)
10
Penelope 2006,  PG)
11
Benny & Joon 1993,  PG)
Benny & Joon
This is so cute!
12
Laura 1944,  Unrated)
13
How To Marry A Millionaire 1953,  Unrated)
14
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
15
Guys and Dolls 1955,  Unrated)
16
Finding Neverland 2004,  PG)
17
To Catch a Thief 1955,  Unrated)
18
The Dark Knight 2008,  PG-13)
The Dark Knight
AWESOMEST MOVIE EVER!!!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments