My Favorite Movies


  igagymnast's Rating My Rating
1
The Covenant 2006,  PG-13)
The Covenant
very good action movie... scary at times!!!!
2
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
One of my favorite movies of all time!
3
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
love it! One of my favorite movies of all time!
4
The Illusionist 2006,  PG-13)
The Illusionist
really good!
5
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
just as good as the others even though it doesn't have Paul Walker in it...
6
Never Been Kissed 1999,  PG-13)
7
The Guardian 2006,  PG-13)
The Guardian
really good movie!
8
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
thrilling!
9
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
A must-see!
10
Remember the Titans 2000,  PG)
11
The Italian Job 2003,  PG-13)
12
The Bourne Identity 2002,  PG-13)
The Bourne Identity
I love this movie!
13
The Bourne Supremacy 2004,  PG-13)
The Bourne Supremacy
I love this movie!
14
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
The Devil Wears Prada
Very cute... liked it a lot!
15
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
loved it!
16
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
I love this movie!
17
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
cute... funny... and good morals! All around a great movie!
18
Charlie's Angels 2000,  PG-13)
19
Charlie's Angels - Full Throttle 2003,  PG-13)
20
Guess Who 2005,  PG-13)
Guess Who
Funny!
21
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
22
Accepted 2006,  PG-13)
Accepted
I LOVED IT!
23
Bring It On 2000,  PG-13)
Bring It On
the best bring it on so far!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments