Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ietsip19's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
it is excellent it is one of my favorite movies
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
While You Were Sleeping 1995,  PG)
4
Casper 1995,  PG)
5
Miss Congeniality 2000,  PG-13)
6
Sleepy Hollow 1999,  R)
7
Pretty Woman 1990,  R)
8
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
9
Grease 1978,  PG)
10
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
it is one of my favorite movies
11
The Exorcist 1973,  R)
12
Exorcist - The Beginning 2004,  R)
13
The Nun (La Monja) 2004,  R)
14
Never Been Kissed 1999,  PG-13)
15
Volcano 1997,  PG-13)
16
Dante's Peak 1997,  PG-13)
17
Twister 1996,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments