Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  idybringiton's Rating My Rating
1
Saw III 2006,  R)
Saw III
ohhhh lo maximooo las mejor de las peliculas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wow just the best movie ever!!
2
Saw II 2005,  R)
3
Saw 2004,  R)
4
Saw IV 2007,  R)
5
Saw (short film) 2003,  Unrated)
6
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
7
Divine Secrets of the Ya-Ya Sisterhood 2002,  PG-13)
8
The Mask 1994,  PG-13)
9
The Godfather 1972,  R)
10
The Godfather, Part II 1974,  R)
11
The Godfather, Part III 1990,  R)
12
Shrek 2001,  PG)
13
Shrek the Third 2007,  PG)
14
Shrek 2 2004,  PG)
15
Shrek 4-D (Shrek 3-D) 2003,  Unrated)
16
Phone Booth 2003,  R)
17
Scream 1996,  R)
18
Scream 3 2000,  R)
19
Scream 2 1997,  R)
20
Scary Movie 2000,  R)
21
Scary Movie 2 2001,  R)
22
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
23
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
24
Not Another Teen Movie 2001,  R)
25
Practical Magic 1998,  PG-13)
26
Malice 1993,  R)
27
Happy Feet 2006,  PG)
28
Eyes Wide Shut 1999,  R)
29
Mallrats 1995,  R)
30
The Hot Chick 2002,  PG-13)
31
White Chicks 2004,  PG-13)
32
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
33
Bring It On 2000,  PG-13)
34
Animal 2004,  R)
35
300 2007,  R)
300
great movie!!!
awesome!
36
Murder by Numbers 2002,  R)
37
Boys Don't Cry 1999,  R)
38
Angela's Ashes 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments