My Favorite Movies


  Idundoodit's Rating My Rating
1
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
2
The Shawshank Redemption 1994,  R)
3
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
5
Forrest Gump 1994,  PG-13)
6
Fight Club 1999,  R)
7
WALL-E 2008,  G)
8
Donnie Darko 2001,  R)
9
Finding Nemo 2003,  G)
10
Shrek 2001,  PG)
11
Dogma 1999,  R)
12
Lawrence of Arabia 1962,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments