My Favorite Movies
| idntlikeu's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Four Brothers 2005, R) |
|
| 2 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 3 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 4 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 5 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 7 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Pitch Black 2000, R) |
|
| 9 |
The Chronicles of Riddick 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Little Nicky 2000, PG-13) |
|
| 13 |
Freddy Got Fingered 2001, R) |
|
| 14 |
The Fox and the Hound 1981, G) |
|
| 15 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 16 |
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998, G) |
|
| 17 |
The Lion King 1 1/2 2004, G) |
|
| 18 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 19 |
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971, G) |
|
| 20 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 21 |
Ace Ventura - When Nature Calls 1995, PG-13) |
|
| 22 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 23 |
Saving Private Ryan 1998, R) |























