My Favorite Movies
| icucmeicu2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Crow 1994, R) |
|
| 2 |
Suspect Zero 2004, R) |
|
| 3 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 4 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 5 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings 1978, PG) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Empire Records 1995, PG-13) |
|
| 11 |
Ferris Bueller's Day Off 1986, PG) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |














