Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  iclespillan's Rating My Rating
1
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
2
Spider-Man 2002,  PG-13)
3
50 First Dates 2004,  PG-13)
4
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
5
The Longest Yard 2005,  PG-13)
6
Hitch 2005,  PG-13)
7
The Matrix 1999,  R)
8
School of Rock 2003,  PG-13)
9
Shrek 2 2004,  PG)
10
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
11
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
12
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
13
White Chicks 2004,  PG-13)
14
There's Something About Mary 1998,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments