My Favorite Movies


  iceybleueyes's Rating My Rating
1
True Lies 1994,  R)
2
Twins 1988,  PG)
3
Collateral Damage 2002,  R)
4
Red Heat 1988,  R)
5
Red Sonja 1985,  PG-13)
6
End of Days 1999,  R)
7
Conan the Barbarian 1982,  R)
8
The 6th Day 2000,  PG-13)
9
Total Recall 1990,  R)
10
The Terminator 1984,  R)
11
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
12
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003,  R)
13
Predator 1987,  R)
14
Conan the Destroyer 1984,  PG)
15
Pumping Iron 1976,  PG)
16
Eraser 1996,  R)
17
The Running Man 1987,  R)
18
Commando 1985,  R)
19
The End of the Beginning 2003,  Unrated)
20
Friday the 13th 1980,  R)
21
Friday the 13th Part 2 1981,  R)
22
Friday the 13th Part 3 1982,  R)
23
Friday the 13th - The Final Chapter 1984,  R)
24
Jason Goes to Hell - The Final Friday 1993,  R)
25
Freddy vs. Jason 2003,  R)
26
Jason X 2001,  R)
27
Iron Eagle 1985,  PG-13)
28
Friday the 13th, Part VI - Jason Lives 1986,  R)
29
Highlander 1986,  R)
30
Highlander - Endgame 2000,  R)
31
Highlander III: The Sorcerer (Highlander: The Final Dimension) 1993,  R)
32
Highlander II: The Quickening (Highlander 2) 1991,  R)
33
Highlander: The Source 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments