My Favorite Movies
| icedtoffee22's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hancock 2008, PG-13) |
|
| 2 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 3 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 5 |
Wild Wild West 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 7 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 9 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 10 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 11 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 12 |
300 2007, R) |
|
| 13 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 14 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 15 |
City of Angels 1998, PG-13) |
|
| 16 |
Seven Pounds 2008, PG-13) |
|
| 17 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 18 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 19 |
Duets 2000, R) |
|
| 20 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 21 |
The Beach 2000, R) |
|
| 22 |
Apocalypto 2006, R) |
|
| 23 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 24 |
Beavis and Butt-Head Do America 1996, PG-13) |
|
| 25 |
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984, PG) |
|
| 26 |
Secret Window 2004, PG-13) |
|
| 27 |
The Descent 2005, R) |



























