My Favorite Movies


  ice2013's Rating My Rating
1
The Hot Chick 2002,  PG-13)
2
White Chicks 2004,  PG-13)
3
White Fang 2: Myth of the White Wolf 1994,  PG)
4
White Fang 1991,  PG)
5
Dixie Chicks: Shut Up and Sing 2006,  R)
6
Silent Hill 2006,  R)
7
Garfield: A Tail of Two Kitties 2006,  PG)
8
Click 2006,  PG-13)
9
Flash Gordon's Trip to Mars 1938,  Unrated)
10
Hostel 2006,  R)
11
Hostel: Part II 2007,  R)
12
Saw 2004,  R)
13
Saw II 2005,  R)
14
Saw III 2006,  R)
15
I Saw Mommy Kissing Santa Claus 2001,  Unrated)
16
I Saw What You Did 1965,  Unrated)
17
Adam & Evil (Halloween Camp 2: Scream If You Wanna Die Faster) 2004,  R)
18
Scream 2 1997,  R)
19
Scream 3 2000,  R)
20
Scream 1996,  R)
21
Halloween 1978,  R)
22
Halloween II 1981,  R)
23
Halloween III - Season of the Witch 1982,  R)
24
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988,  R)
25
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers 1989,  R)
26
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995,  R)
27
Halloween 2007,  R)
28
Halloween H2O 1998,  R)
29
Halloween - Resurrection 2002,  R)
30
Halloween Night 2006,  Unrated)
31
Bloody Murder 2: Closing Camp (Halloween Camp) 2003,  R)
32
Snow Dogs 2002,  PG)
33
The Little Rascals - Little Papa, Dogs Is Dogs, Sprucin' Up 2001,  Unrated)
34
All Dogs Go To Heaven 1989,  G)
35
All Dogs Go To Heaven 2 1996,  G)
36
The Snow Queen 1957,  Unrated)
37
Cats & Dogs 2001,  PG)
38
Snow Day 2000,  PG)
39
The Omen 2006,  R)
40
The Omen 1976,  R)
41
Damien: Omen II 1978,  R)
42
Omen III: The Final Conflict 1981,  R)
43
Omen IV - The Awakening 1991,  Unrated)
44
Shaolin Vs Devil's Omen (666 Mo gwai fuk wut) (Shaolin vs. The Evil Dead) (Satan's Return) 1996,  Unrated)
45
The Omen Legacy 2001,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments