Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  icarly24's Rating My Rating
1
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002,  G)
2
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006,  G)
3
The Santa Clause 1994,  PG)
4
High School Musical 2006,  G)
5
High School Musical 2 2007,  G)
6
Hairspray 2007,  PG)
7
Grease 1978,  PG)
8
Material Girls 2006,  PG)
9
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
10
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
funny
11
Christmas with the Kranks 2004,  PG)
12
Deck the Halls 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments