My Favorite Movies
| icanstrum's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Land Before Time 1988, G) |
|
| 2 |
Empire Records 1995, PG-13) |
|
| 3 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 4 |
Saw II 2005, R) |
|
| 5 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 6 |
Sin City 2005, R) |
|
| 7 |
Saw 2004, R) |
|
| 8 |
Saw III 2006, R) |
|
| 9 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |










