My Favorite Movies
| ib60ub9's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Friday the 13th 2009, R) |
|
| 2 |
Watchmen 2009, R) |
|
| 3 |
American Pie 1999, R) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Hancock 2008, PG-13) |
|
| 7 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 8 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 9 |
Wanted 2008, R) |
|
| 10 |
Transporter 3 2008, PG-13) |
|
| 11 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 12 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 13 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 14 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 16 |
The Departed 2006, R) |
|
| 17 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 19 |
Batman Begins 2005, PG-13) |



















