My Favorite Movies
| iaiavfan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dirty Dancing - Havana Nights 2004, PG-13) |
|
| 2 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 7 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 8 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 9 |
The Number 23 2007, R) |
|
| 10 |
Into the Wild 2007, R) |
|
| 11 |
The Polar Express 2004, G) |











