My Favorite Movies
| hypochix's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bound 1996, R) |
|
| 2 |
Cord (Hide and Seek) 1999, R) |
|
| 3 |
Bride of Chucky 1998, R) |
|
| 4 |
Seed Of Chucky 2004, R) |
|
| 5 |
I Spit on Your Grave (Day of the Woman) 1977, R) |
|
| 6 |
Elvira, Mistress of the Dark 1988, PG-13) |
|
| 7 |
Candyman 1992, R) |
|
| 8 |
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993, R) |
|
| 9 |
Up in Smoke 1978, R) |
|
| 10 |
Cheech and Chong - Things Are Tough All Over 1982, R) |
|
| 11 |
Cheech and Chong's Still Smokin' 1983, R) |
|
| 12 |
Cheech and Chong's Nice Dreams 1981, R) |












