My Favorite Movies


  Hyjl66's Rating My Rating
1
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987,  R)
2
Cube 1997,  R)
3
Cube Zero 2004,  R)
4
Event Horizon 1997,  R)
5
Wrong Turn 2003,  R)
6
Dead Alive (Braindead) 1992,  R)
7
The Devil's Rejects 2005,  R)
8
Friday the 13th - From Crystal Lake to Manhattan 2004,  R)
9
Saw 2004,  R)
10
Silent Hill 2006,  R)
11
Identity 2003,  R)
12
Jaws 1975,  PG)
13
Tremors 1990,  R)
14
Queen of the Damned 2002,  R)
15
Stephen King's The Shining (MINI-SERIES) 2003,  Unrated)
16
The Monster Squad 1987,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments