My Favorite Movies
| hyaziahottie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 3 |
The Hills Have Eyes 2 2007, R) |
|
| 4 |
The Devil's Rejects 2005, R) |
|
| 5 |
House of 1000 Corpses 2002, R) |
|
| 6 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 7 |
The Texas Chainsaw Massacre 1974, R) |
|
| 8 |
The Texas Chainsaw Massacre 2 1986, R) |
|
| 9 |
See No Evil 2006, R) |
|
| 10 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 13 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 14 |
Halloween 1978, R) |
|
| 15 |
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995, R) |
|
| 16 |
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers 1989, R) |
|
| 17 |
Halloween - Resurrection 2002, R) |
|
| 18 |
Halloween H2O 1998, R) |
|
| 19 |
Halloween II 1981, R) |
|
| 20 |
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988, R) |




















