My Favorite Movies


  hussainyah312's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
i loved it
2
Liar Liar 1997,  PG-13)
Liar Liar
amazing
3
The Mask 1994,  PG-13)
The Mask
loved it very funny
4
Little Man 2006,  PG-13)
Little Man
little
5
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
i loved it
6
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
cute
7
The Pink Panther 2006,  PG)
The Pink Panther
pink
8
Dreamgirls 2006,  PG-13)
Dreamgirls
loved it
9
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
Big Momma's House 2
funny
10
Beetlejuice 1988,  PG)
Beetlejuice
wiked
11
The Fox and the Hound 2 2006,  G)
The Fox and the Hound 2
cute
12
Charlie's Angels - Full Throttle 2003,  PG-13)
Charlie's Angels - Full Throttle
amazing

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments