Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  HURIBEE's Rating My Rating
1
The Fighting Temptations 2003,  PG-13)
The Fighting Temptations
AWESUM
2
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
AWESUM
3
The Lion King 1994,  G)
4
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
really good 4 da kids
5
Shrek 2001,  PG)
6
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998,  G)
7
Ice Age 2002,  PG)
Ice Age
AWESUM
8
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
Ice Age 2: The Meltdown
AWESUM
9
Bad Boys 1995,  R)
Bad Boys
AWESUM
10
Bad Boys II 2003,  R)
Bad Boys II
BETTER THAN 1
11
Hulk 2003,  PG-13)
Hulk
AWESUM
12
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999,  PG-13)
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me
AWESUM
13
Austin Powers: International Man of Mystery 1997,  PG-13)
Austin Powers: International Man of Mystery
AWESUM
14
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
Austin Powers in Goldmember
vg
15
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
all rite
16
Club Paradise 1986,  PG-13)
Club Paradise
THIS IS DA BOMB MOVIE
17
How High 2001,  R)
18
The Wiggles - Live Hot Potatoes 2005,  Unrated)
19
Kabhi Khushi Kabhie Gham 2001,  PG)
Kabhi Khushi Kabhie Gham
AWESUM

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments